Kontakt VOTUM S.A.

Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Jesteśmy dla Ciebie

zadzwoń lub napisz – skontaktujemy się z Tobą

VOTUM /

Kontakt

Kontakt

Centrala Wrocław

Nasza Centrala znajduje się we Wrocławiu przy ul. Wyścigowej 56i.

W czterokondygnacyjnym nowoczesnym biurowcu zlokalizowana jest także współpracująca z nami Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek Spółka Komandytowa. Siedziba VOTUM S.A. jest naszą wizytówką, obrazującą stabilność i pozycję lidera rynku odszkodowań.

WIĘCEJ

Znajdź biuro

VOTUM S.A. posiada Biura Regionalne na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele dojeżdżają nawet do najdalszych zakątków Polski. Na spotkanie można umówić się w dowolnym terminie oraz miejscu. Zachęcamy do kontaktu.

WIĘCEJ

Formularz kontaktowy

Zadaj pytanie poprzez formularz, zostaw numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się!

WIĘCEJ

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług VOTUM S.A zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie