VOTUM S.A. kolejny rok z rzędu otrzymało tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019, nagrodę odebrał Kamil Krążek, Wiceprezes Zarządu VOTUM S.A.

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 to ogólnopolski program, w którym co roku oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Wielka Gala Finałowa XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, na której zostały ogłoszone wyniki programu, odbyła się 22 listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI. Nagrodzono firmy kierujące się etyką w działalności gospodarczej, a więc w kontaktach zarówno z partnerami biznesowymi, klientami, pracownikami, a także społecznością lokalną oraz władzami lokalnymi i państwowymi.

Pozytywna weryfikacja działalności VOTUM S.A. przez Kapitułę Programu oraz uhonorowanie Spółki nominacją do Nagrody Głównej Programu – Statuetki XXII edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 oraz przyznanie Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play jest potwierdzeniem rzetelności i transparentności Spółki, przejawiającej się nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również w działalności prospołecznej i charytatywnej. Jest to wyjątkowe wyróżnienie poparte rzetelnym i wieloetapowym procesem weryfikacji.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie!

 

kamil krążek