Po korzystnych dla Frankowiczów wyrokach TSUE z 15.06.2023 r. przyszły do nas kolejne wspaniałe informacje. Wczoraj, czyli 21.06.2026 r. na gali Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” w Warszawie poznaliśmy laureatów tego prestiżowego konkursu. Kancelarie z Grupy Kapitałowej Votum otrzymały aż trzy nagrody:

  • Kancelaria Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy: I miejsce, „Nowe prawo, obsługa Frankowiczów.
  • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy: I miejsce, Nowe prawo, działalność odszkodowawcza”.
  • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Rok-Konopa i Wspólnicy: I miejsce, Nowe prawo, działalność odszkodowawcza”.

Te wyróżnienia to dla nas ogromna radość i duma, a także dowód że zarówno Frankowicze walczący z bankami, jak i poszkodowani wypadkach są w najlepszych rękach ekspertów, którzy wykorzystują swoje 18-letnie doświadczenie w niesieniu im należnego wsparcia. Wspaniałymi wieściami dotyczącymi wyróżnień dla Kancelarii z Grupy Kapitałowej Votum podzielił się na Twitterze Bartłomiej Krupa, Prezes Zarządu Votum S.A.

Bartłomiej Krupa, Prezes Zarządu Votum S.A.

Najlepsza Kancelaria dla Frankowiczów – Bochenek i Wspólnicy

W poprzednim roku w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” w kategorii „Nowe prawo” kapituła wydzieliła specjalną kategorię dla „Kancelarii lub firm świadczących usługi prawne w obszarze roszczeń Frankowiczów”. W jubileuszowej 20. edycji Gali Rankingu 2022 r. Kancelaria Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy zajęła pierwsze miejsce. W tym roku powtórzyła ten sukces!
Kancelaria Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy:

  • obsługuje ponad 29 tysięcy klientów,
  • prowadzi prawie 24 tysiące postępowań sądowych,
  • ma na swoim koncie 540 prawomocnych wyroków (dane dot. 2022 r.).

Eksperci z Kancelarii Bochenek i Wspólnicy skupiają się głównie na udzielaniu pomocy kredytobiorcom posiadającym kredyty powiązane z kursem franka szwajcarskiego. Radca Prawny Wojciech Bochenek z Kancelarii Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy podziękował za wyróżnienie w mediach społecznościowych.

Wojciech Bochenek, Kancelaria Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy

Najlepsza Kancelaria, działalność odszkodowawcza – Kancelaria Łebek, Madej i Wspólnicy

Ku naszej ogromnej radości I miejsce w Rankingu Kancelarii „Rzeczpospolitej” w kategorii „Nowe prawo, działalność odszkodowawcza” otrzymała Kancelaria Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy.

Agnieszka Madej, Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy

Kancelaria od wielu lat zajmuje się pomocą poszkodowanym w wypadkach, obejmując kompleksową opieką ofiary zdarzeń komunikacyjnych, wypadków przy pracy oraz w rolnictwie. W maju 2023 r. Kancelaria należąca do Grupy Kapitałowej Votum miała aż 94% skuteczność w wygranych sprawach w sądach I instancji oraz 100% skuteczność w II instancji. To oznacza, że wszystkie apelacje złożone przez pozwanych zostały oddalone.

Aniela Łebek, Agnieszka Madej. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek, Madej i Wspólnicy

Kancelaria Rok-Konopa – II miejsce w Rankingu „Rzeczpospolitej”

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. II miejsce w kategorii „Nowe prawo, działalność odszkodowawcza” otrzymała bowiem Kancelaria Rok-Konopa i Wspólnicy obsługująca podmioty z branży motoryzacyjnej. Doświadczeni eksperci z Kancelarii Rok-Konopa zajmują się odzyskiwaniem niedopłaty ubezpieczycieli do faktur, m.in. za naprawę pojazdu czy holowanie.

kobieta, radość, ranking, Kancelaria, kancelaria frankowicze, Votum Group
Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Trzy nagrody dla Kancelarii z Votum Group

21. Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

Coroczny Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez „Rzeczpospolitą” ma duże znaczenie w środowisku prawniczym. Coraz większa liczba kancelarii decyduje się na udział w tym konkursie. Jest on ważnym punktem odniesienia dla instytucji i firm, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, które poszukują wsparcia prawnego w różnych dziedzinach życia. Dodatkowo ranking pozwala ocenić kondycję kancelarii w danym roku w porównaniu do konkurencji oraz trendów na rynku usług prawnych. Przedstawia istotne informacje dotyczące renomy, specjalizacji i osiągnięć poszczególnych kancelarii, umożliwiając skuteczne znalezienie najlepszego partnera prawnego w konkretnym obszarze prawa.

Więcej informacji na stronie „Rzeczpospolitej”.