Działalność biznesowa Votum S.A. została dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2019, organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Portal Naszbiznes24.pl oraz spółkę FRW Media Group. Spółka zajęła trzecie miejsce w kategorii Średnia Firma.

Plebiscyt Gwiazdy Biznesu organizowany jest co roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i samorządów w województwie dolnośląskim oraz wspieranie ich w dalszej działalności. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator konkursu, z roku na rok poziom podmiotów ubiegających się o Gwiazdy Biznesu staje się coraz wyższy.

Firmy, które wzięły udział w konkursie Gwiazdy Biznesu, były oceniane przez kapitułę złożoną z przedsiębiorców, samorządowców oraz członków gremiów gospodarczych. Laureaci otrzymali m.in. statuetki, których autorką jest Dorota Dziekiewicz-Pilich, artystka ta zaprojektowała chociażby statuetkę nagrody muzycznej – Fryderyka. Na gości spotkania czekały atrakcje, m.in. występ współprowadzącego galę Cezarego Pazury.

Jak podkreślił Robert Jagła w wypowiedzi dla portalu Naszbiznes24.pl: – Z prawdziwą przyjemnością Fundusz Regionu Wałbrzyskiego prezentuje dokonania prężnie działających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, innowacyjnych podmiotów oraz samorządów, które kształtują wizerunek gospodarczy województwa dolnośląskiego. To one wskazują też kierunki rozwoju i trendy, a także dobre praktyki w dziedzinie biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Obecność wśród nagrodzonych firm to wyróżnienie, ale także motywacja, by wyznaczać sobie kolejne biznesowe cele i je osiągać.