Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

„Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

VOTUM /

Aktualności / Z mediów / „Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

„Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

01 sierpnia 2018
votum sa

W najnowszym wydaniu Filantropa naszych czasów ukazał się artykuł, który powstał przy współpracy z Votum S.A. Dotyczy on przede wszystkim możliwości pomocy, z jakich mogą skorzystać osoby, które ucierpiały w wyniku wypadku, stając się klientami Votum S.A.

 

Liczba wypadków drogowych wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, ale często zapominamy, że poszkodowani to nie tylko kierowcy i pasażerowie samochodów, ale również inni użytkownicy drogi, czyli piesi i rowerzyści. Niestety oprócz kolizji drogowych do wielu wypadków dochodzi również w pracy, a także w gospodarstwach rolnych. We wszystkich tych przypadkach poszkodowanym i ich rodzinom towarzyszą podobne myśli, bezradność, brak wiedzy jak uzyskać niezbędną pomoc i informacje – potrzebują wsparcia, a nie każdy z nich wie gdzie i w jaki sposób jej szukać.

 

Dlatego też autorzy artykułu skupili się na działalności Votum S.A., które od wielu lat pomaga ofiarom wypadków, między innymi w zakresie kompletacji niezbędnej dokumentacji, jej szczegółowej analizy, a następnie oszacowania kwoty, o jaką może ubiegać się poszkodowany. Dopiero wówczas szkoda zgłaszana jest do ubezpieczyciela. Niestety w wielu przypadkach odszkodowania są zaniżane, a wypłacane kwoty niewystarczające. Dlatego też niekiedy konieczne jest wystąpienie na drogę sądową, również w takiej sytuacji eksperci Votum S.A. wspierają swoich klientów, a podjęte przez nich działania prowadzą do wypłacenia znacznie wyższej kwoty, niż początkowo chciał zrobić to ubezpieczyciel.

 

„Dzięki skutecznym działaniom podjętym przez Votum poszkodowanemu w wypadku, który miał miejsce 19 lat wcześniej została zasądzona kwota 192 000,00 zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdę. Wypadek mężczyzny nastąpił podczas wymijania samochodem ciężarowym ciągnika rolniczego. W następstwie wypadku poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń, skutkujących trwałym kalectwem.”

 

To tylko jeden z licznych przykładów pomocy świadczonej przez Votum na rzecz klientów. W ciągu swojej działalności Votum S.A. pomogło ponad 230 tysiącom osób. Jednak pomoc prawna to nie wszystko. Celem Spółki jest świadczenie pomocy w sposób kompleksowy, między innymi za pośrednictwem Fundacji Votum, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach oraz cierpiącym na schorzenia neurologiczne.

 

Kolejnym podmiotem jest Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalne, które dzięki wyspecjalizowanemu personelowi, nowoczesnemu sprzętowi medycznemu, w tym między innemu egzoszkielecie i cyberoku może pomóc nawet osobom najciężej poszkodowanym, w tym pacjentom po amputacjach, z urazami kręgosłupa czy urazami czaszkowo-mózgowymi. W ostatnim czasie Centrum odniosło ogromny sukces, kiedy to we współpracy z NFZ udało się uruchomić program, który ma na celu wybudzanie osób dorosłych ze śpiączki.

 

pierwsze krokiSpółka Votum S.A. stworzyła również program Pierwsze Kroki , który zorientowany jest przede wszystkim na aktywizację osób, które w skutek wypadku doznały niepełnosprawności, np. muszą poruszać się na wózku inwalidzkim. Jednak program to nie tylko pomoc w pozyskaniu środków finansowych, umożliwianie rehabilitacji w PCRF czy dobór odpowiedniego sprzętu medycznego, w tym również protezy, ale także wsparcie psychologiczne, w czym duża zasługa Rafała Mikołajczyka – koordynatora programu, który jest doskonałym przykładem na to, że pomimo niepełnosprawności można żyć aktywnie. Ponadto beneficjenci programu mogą skorzystać z pomocy w zakresie dostosowania samochodu czy mieszkania do nowych potrzeb.

 

Pomoc świadczona przez Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach jest różnorodna i dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Z całym artykułem można zapoznać się na stronie Filantropa naszych czasów

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

opinie klientów votum

Historia uczestnika programu Pierwsze Kroki, który stracił nogę na skutek wypadku.strzałka

siostry

Dzięki staraniom VOTUM S.A. siostry potrącone przez samochód osobowy otrzymały odszkodowanie za obrażenia, których doznały w wypadku. Dowiedz się, jak uzyskaliśmy wyższe odszkodowanie!strzałka

tory

Co można zrobić w sytuacji, kiedy okoliczności wypadku są niejasne, a ustalenie odpowiedzialnego wydaje się niemożliwe? Czy warto iść do sądu i jakie kroki należy podjąć, aby rodzina zmarłego uzyskała należne jej świadczenia? Dowiedz się jak pomogli eksperci Votum S.A.!strzałka

wypadek

Co zrobić w sytuacji kiedy na skutek wypadku poszkodowany musi zmagać się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale również rodzinnymi? Klient Votum S.A. samotnie musiał zmierzyć się z następstwami wypadku, w jakim uczestniczył kilka lat temu, w powrocie do zdrowia pomogli mu specjaliści Votum S.A. Udało się uzyskać ponad 1 mln zł!strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie