„Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

„Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

VOTUM /

Aktualności / Z mediów / „Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

„Filantrop naszych czasów” o pomocy Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach

01 sierpnia 2018
votum sa

W najnowszym wydaniu Filantropa naszych czasów ukazał się artykuł, który powstał przy współpracy z Votum S.A. Dotyczy on przede wszystkim możliwości pomocy, z jakich mogą skorzystać osoby, które ucierpiały w wyniku wypadku, stając się klientami Votum S.A.

 

Liczba wypadków drogowych wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, ale często zapominamy, że poszkodowani to nie tylko kierowcy i pasażerowie samochodów, ale również inni użytkownicy drogi, czyli piesi i rowerzyści. Niestety oprócz kolizji drogowych do wielu wypadków dochodzi również w pracy, a także w gospodarstwach rolnych. We wszystkich tych przypadkach poszkodowanym i ich rodzinom towarzyszą podobne myśli, bezradność, brak wiedzy jak uzyskać niezbędną pomoc i informacje – potrzebują wsparcia, a nie każdy z nich wie gdzie i w jaki sposób jej szukać.

 

Dlatego też autorzy artykułu skupili się na działalności Votum S.A., które od wielu lat pomaga ofiarom wypadków, między innymi w zakresie kompletacji niezbędnej dokumentacji, jej szczegółowej analizy, a następnie oszacowania kwoty, o jaką może ubiegać się poszkodowany. Dopiero wówczas szkoda zgłaszana jest do ubezpieczyciela. Niestety w wielu przypadkach odszkodowania są zaniżane, a wypłacane kwoty niewystarczające. Dlatego też niekiedy konieczne jest wystąpienie na drogę sądową, również w takiej sytuacji eksperci Votum S.A. wspierają swoich klientów, a podjęte przez nich działania prowadzą do wypłacenia znacznie wyższej kwoty, niż początkowo chciał zrobić to ubezpieczyciel.

 

„Dzięki skutecznym działaniom podjętym przez Votum poszkodowanemu w wypadku, który miał miejsce 19 lat wcześniej została zasądzona kwota 192 000,00 zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdę. Wypadek mężczyzny nastąpił podczas wymijania samochodem ciężarowym ciągnika rolniczego. W następstwie wypadku poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń, skutkujących trwałym kalectwem.”

 

To tylko jeden z licznych przykładów pomocy świadczonej przez Votum na rzecz klientów. W ciągu swojej działalności Votum S.A. pomogło ponad 230 tysiącom osób. Jednak pomoc prawna to nie wszystko. Celem Spółki jest świadczenie pomocy w sposób kompleksowy, między innymi za pośrednictwem Fundacji Votum, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach oraz cierpiącym na schorzenia neurologiczne.

 

Kolejnym podmiotem jest Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalne, które dzięki wyspecjalizowanemu personelowi, nowoczesnemu sprzętowi medycznemu, w tym między innemu egzoszkielecie i cyberoku może pomóc nawet osobom najciężej poszkodowanym, w tym pacjentom po amputacjach, z urazami kręgosłupa czy urazami czaszkowo-mózgowymi. W ostatnim czasie Centrum odniosło ogromny sukces, kiedy to we współpracy z NFZ udało się uruchomić program, który ma na celu wybudzanie osób dorosłych ze śpiączki.

 

pierwsze krokiSpółka Votum S.A. stworzyła również program Pierwsze Kroki , który zorientowany jest przede wszystkim na aktywizację osób, które w skutek wypadku doznały niepełnosprawności, np. muszą poruszać się na wózku inwalidzkim. Jednak program to nie tylko pomoc w pozyskaniu środków finansowych, umożliwianie rehabilitacji w PCRF czy dobór odpowiedniego sprzętu medycznego, w tym również protezy, ale także wsparcie psychologiczne, w czym duża zasługa Rafała Mikołajczyka – koordynatora programu, który jest doskonałym przykładem na to, że pomimo niepełnosprawności można żyć aktywnie. Ponadto beneficjenci programu mogą skorzystać z pomocy w zakresie dostosowania samochodu czy mieszkania do nowych potrzeb.

 

Pomoc świadczona przez Votum S.A. poszkodowanym w wypadkach jest różnorodna i dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Z całym artykułem można zapoznać się na stronie Filantropa naszych czasów

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Wypadek komunikacyjny to traumatyczne doświadczenie, którego konsekwencje są często odczuwalne przez poszkodowanego i jego bliskich nawet wiele lat po zdarzeniu. Mimo to wypadek nie musi być końcem wszystkiego, może również stanowić nowy początek. Specjaliści Votum S.A. pomogli poszkodowanej nie tylko w uzyskaniu należnego jej odszkodowania, ale również w uzyskaniu środków umożliwiających jej aktywizację zawodową, która zapewni kobiecie choć częściową samodzielność. Zapraszamy do przeczytania artykułu!strzałka

gazeta ubezpieczeniowa

W Dzienniku Ubezpieczeniowym ukazał się artykuł podsumowujący 10 lat funkcjonowania instytucji zadośćuczynienia w Polsce. O trudnych początkach zadośćuczynienia dla bliskich poszkodowanych oraz prognozach na przyszłość wypowiadają się Prezes Votum S.A. Bartłomiej Krupa oraz Dyrektor departamentu prawnego i Compliance Justyna Halaś.strzałka

votum

Klienci Votum S.A., którzy 20 lat temu stracili w wypadku syna, nie spodziewali się, że pomimo upływu tak długiego czasu i początkowej odmowy ze strony ubezpieczyciela uda im się uzyskać zadośćuczynienie za śmierć syna. Dowiedz się, jak pomogli im eksperci Votum S.A.!strzałka

gazeta ubezpieczeniowa

W Gazecie Ubezpieczeniowej ukazał się artykuł dotyczący funkcjonowania projektu obsługi spraw o dochodzenie roszczeń z umów bankowych.strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie