Ambasador Mediacji na Rynku FinansowymAmbasador Mediacji na Rynku Finansowym

W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego po raz drugi wyróżniono Ambasadorów Mediacji na Rynku Finansowym, wśród laureatów znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

Tytuł Ambasadora Mediacji na Rynku Finansowym

Wyróżnienie Ambasador Mediacji na Rynku Finansowym zostało ustanowione przez Komisję Nadzoru Finansowego w celu propagowania wśród instytucji finansowych mediacji i polubownego rozwiązywania sporów z odbiorcami świadczonych przez te instytucje usług, a także uhonorowania osób zasłużonych dla instytucji mediacji za działania podejmowane na rzecz propagowania idei polubownego rozwiązywania sporów na rynku finansowym.

Według KNF w ostatnim czasie można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania mediacją jako metodą rozwiązywania sporów pomiędzy instytucjami finansowymi i ich klientami. Ponadto Nadzór wskazuje, że decydując się na mediację strony ponoszą znacznie niższe koszty w porównaniu z postępowaniem przed sądem powszechnym, co więcej czas postępowanie mediacyjnego jest również znacznie krótszy.

Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

albert

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Renta – 16 lat po wypadku

Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków, w których cierpią kierowcy i pasażerowie samochodów, a także

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Potrącony rowerzysta – nieszczęśliwy wypadek

W ciągu ostatnich kilku lat jazda na rowerze jest znacznie zyskała na popularności. Z każdym

Wysokie zadośćuczynienie po wypadku w gospodarstwie

Praca w gospodarstwie rolnym bywa trudna i wymagająca, co więcej wiąże się z pewnym ryzykiem