Ambasador Mediacji na Rynku FinansowymAmbasador Mediacji na Rynku Finansowym

W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego po raz drugi wyróżniono Ambasadorów Mediacji na Rynku Finansowym, wśród laureatów znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

Tytuł Ambasadora Mediacji na Rynku Finansowym

Wyróżnienie Ambasador Mediacji na Rynku Finansowym zostało ustanowione przez Komisję Nadzoru Finansowego w celu propagowania wśród instytucji finansowych mediacji i polubownego rozwiązywania sporów z odbiorcami świadczonych przez te instytucje usług, a także uhonorowania osób zasłużonych dla instytucji mediacji za działania podejmowane na rzecz propagowania idei polubownego rozwiązywania sporów na rynku finansowym.

Według KNF w ostatnim czasie można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania mediacją jako metodą rozwiązywania sporów pomiędzy instytucjami finansowymi i ich klientami. Ponadto Nadzór wskazuje, że decydując się na mediację strony ponoszą znacznie niższe koszty w porównaniu z postępowaniem przed sądem powszechnym, co więcej czas postępowanie mediacyjnego jest również znacznie krótszy.

Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

albert

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


400 tys. zł zadośćuczynienie dla potrąconej pieszej

W wypadkach cierpią nie tylko kierowcy lub pasażerowie samochodów, ale również inni użytkownicy drogi, tacy

15 lat Votum SA

14 października to wyjątkowy dzień w historii VOTUM SA, a ten rok jest pod tym

Film Banksterzy w mediach

W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost zainteresowania mediów frankowiczami i ich zmaganiami z bankami. Przyczyniła

Film Banksterzy

W październiku 2020 roku, podobnie jak w ubiegłym roku temat frankowiczów i kredytów we frankach