Ambasador Mediacji na Rynku FinansowymAmbasador Mediacji na Rynku Finansowym

W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego po raz drugi wyróżniono Ambasadorów Mediacji na Rynku Finansowym, wśród laureatów znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

Tytuł Ambasadora Mediacji na Rynku Finansowym

 

Wyróżnienie Ambasador Mediacji na Rynku Finansowym zostało ustanowione przez Komisję Nadzoru Finansowego w celu propagowania wśród instytucji finansowych mediacji i polubownego rozwiązywania sporów z odbiorcami świadczonych przez te instytucje usług, a także uhonorowania osób zasłużonych dla instytucji mediacji za działania podejmowane na rzecz propagowania idei polubownego rozwiązywania sporów na rynku finansowym.
 

Według KNF w ostatnim czasie można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania mediacją jako metodą rozwiązywania sporów pomiędzy instytucjami finansowymi i ich klientami. Ponadto Nadzór wskazuje, że decydując się na mediację strony ponoszą znacznie niższe koszty w porównaniu z postępowaniem przed sądem powszechnym, co więcej czas postępowanie mediacyjnego jest również znacznie krótszy.
 

Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu znalazł się Mecenas Albert Demidowski, Zastępca Kierownika Działu Szkód Osobowych i Korporacyjnych Votum S.A.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

albert

Czytaj również


Banki kontra frankowicze

W odpowiedzi na październikowe orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej zaczęły pojawiać się głosy mówiące o

VOTUM S.A. w Rankingu Pracodawców Rzeczpospolitej

W dniu 15 listopada 2019 r. Rzeczpospolita opublikowała raport Pracodawca Rzeczpospolitej, obejmujący również firmy z

Ile kosztuje wypadek?

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu wypadków komunikacyjnych. W takich sytuacjach w pierwszej

Kapitalizacja renty – 950 tys. dla poszkodowanego

Do nieszczęśliwych zdarzeń dochodzi każdego dnia, nie tylko na drogach czy w gospodarstwach rolnych, ale