Radca prawny / adwokat

Poszukujemy osoby na stanowisko radca prawny / adwokat do Mędrecki & Partners Law Office Sp. K. Chcesz dołączyć do prężnie rozwijającego się zespołu w Grupie Kapitałowej VOTUM? Wyślij swoje CV!

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych, w tym reprezentacji Klientów na sali sądowej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców oraz prowadzeniu postępowań gospodarczych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • umowę o współpracę,
  • hybrydowy system pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • miejsce pracy zlokalizowane w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@medrecki-law.pl z podanym w temacie nr ref.: MPLO/05/2023. Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:

1. Zapoznałam/em się z treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez MĘDRECKI & PARTNERS LAW OFFICE sp. k. z siedzibą we Wrocławiu

2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MĘDRECKI & PARTNERS LAW OFFICE sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w celu udziału w rekrutacji”.

3. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach tej firmy treść zgody powinna być następująca: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MĘDRECKI & PARTNERS LAW OFFICE sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w celu udziału w obecnej i przyszłych rekrutacjach”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest MĘDRECKI & PARTNERS LAW OFFICE SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą we Wrocławiu (53-012), ul. Wyścigowa 56i, KRS 0000793733.

2. W sprawach przetwarzania danych można się kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem e-mail: iod@medrecki-law.pl lub listownie, pisząc na adres Administratora.

3. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), zaś dane niewymagane przepisami prawa będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

4. Podanie danych osobowych wymaganych przepisami prawa pracy stanowi wymóg ustawowy. Odmowa ich podania uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.

5. Dane są przetwarzane do zakończenia rekrutacji, a jeżeli kandydat wyraził zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przetwarzane do końca następnego roku (Art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

6. Przysługuje Pani/u prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

7. Odbiorcami Pani/a danych osobowych będą podmioty świadczące usługi kadrowe i IT.

8. Posiada Pani/n prawo żądania dostępu do swoich danych oraz otrzymywania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych. Może Pani/n złożyć sprzeciw wobec przetwarzania danych do celów wynikających z prawie uzasadnionych interesów, przy czym sprzeciw przysługuje, jeśli nie występują nadrzędne cele przetwarzania.

9. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem danych do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

10. Pani/a dane nie będą podlegały profilowaniu lub zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

11. Pani/a dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Czytaj również

Prawnik z uprawnieniami Radcy Prawnego / Adwokata

Dołącz do zespołu Kancelarii Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy Sp. K. Zakres obowiązków to m.in.

Asystent Radcy Prawnego

Kancelaria Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów

Adwokat / Radca prawny / Prawnik procesowy

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii Radców Prawnych Bochenek i Wspólnicy Sp. K. poszukujemy pełnomocników

Aplikant adwokacki / radcowski

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Rok-Konopa i Wspólnicy sp. k. poszukuje osób na stanowisko aplikant